Březen 2009

Změna vzhledu a něco málo o dni humanity

31. března 2009 v 20:13 | Verča |  Oznamuji, že...

Zdravím,
Jak jste si jistě všimli, můj blog má opět nový kabát. Je moc krásnej a vděčím za něj mým zlatíčkům Anias a Ewilce. Díky, holky. :-*
Jinak: co se týče kapitolky nebo dalších článků, vynasnažím se tu něco přidat, ať opět nesklouznu k tomu tříměsíčnímu období od září, kdy se na mém blogu neobjevilo, krom komentářů, vůbec nic.
Nálada na psaní sice ještě pořád není tak dobrá, jak bych si přála, ale nebojte, já vám sem něco přidám, i kdyby to nemělo stát za nic. No, teď se asi spíš bojte. xD P.S Dneska byl docela príma den. (Ne, neulila jsem se ze školy xD). Dnes jsme totiž měli jakýsi den humanity. Šlo v podstatě o to, že pro nás bylo připraveno několik stanovišti a na každým z nich jsme se buď to mohli dozvědět něco zajímavého o životě s různým tipem handicapu, anebo si vyzkoušet, jak se třeba obléká člověk, který má jen jednu ruku či jsme si mohli zajezdit na dvojkole. Toto mě dost zaujalo, protože jsem sama nedávno přemýšlela o něčem podobném. Kdysi jsem občas jezdívala na klasickém kole, ale to si už teď kvůli zhoršenýmu zraku nemohu dovolit, takže jsem přemýšlela o takovým způsobu, jak se odreagovat. A navíc, ono to už ani v dětství nebyla ta pravá jízda, jelikož jsem musela neustále dávat pozor, abych náhodou nepřehlídla nějaký sloup a neseznámila se s ním blíže, než bych chtěla. X) Zajímavé bylo taky lakování nehtů. Krvavě rudý lak nevypadal zase tak špatně, když opomenu fakt, že jsem ho měla víc na prstech než na nehtech. xD
Rovněž se mi líbila i přednáška o životě na invalidním vozíku, (přednášející slečna byla opravdu moc sympatická), a povídání o vodicích psech. O tomhle už sice něco vím, ale nebylo špatný se dozvědět i něco víc pro případ, že bych si taky chtěla pesana pořídit, o čemž momentálně přemýšlím.
Jsem docela zvědavá, jaký ohlasy bude mít dnešek u spolužáků. Myslím si, že jim to mohlo dost dát, což mě ostatně taky, ačkoliv nejsem, (v jistých věcech), zase takovej úplnej laik.
Takže, když to celý shrnu: měla jsem se fain a doufám, že se budu mít ještě lip a vrátí se má múza, abych se už konečně mohla pustit do psaní, který mi tak moc chybí.
A jak se máte vy?