Červenec 2009

Prolog

19. července 2009 v 0:39 | Verča |  Emmir
Dobré ráno všem!
Také tak rádi ponocujete? X)
Já docela ano. Především tedy, když chci konečně splnit slib, který jsem dala jedný osůbce a přidat vám sem prolog mého nového nápadu. Pojmenovala jsem ho Emmir. Co tento název znamená vám ale neřeknu, stejně, jako vám neprozradím, o čem bude děj. Jestli vás to přece zajímá, malý náznak najdete v rozcestníku.
Ale teď už k tomu, co vám sem vkládám. Je to velice krátké, navíc se to podobá sci-fi, přesto, že tato povídka je fantasy xD, divně napsané… no prostě moje. xD
Ostatně názor si za chvíli uděláte sami. Byla bych moc ráda, kdyby jste mi jej napsali a spolu s ním i to, jestli chcete, abych v Emmir pokračovala.
Předem dík a užívejte prázdnin.


My life is my world

11. července 2009 v 16:58 | Verča |  My Life is my world
Ahoj,
Tak je tady slíbená první rubrika. A o čem bude?
Jak už napovídá název, půjde o rubriku, která se bude týkat mě samotné. Myslím tím:
Nejrůznějších informací o mě - kdo vlastně jsem, co mě baví, co naopak nesnáším, možná i pár fotek zde najdete a podobně. Prostě aby jste věděli, s kým máte tu čest. Tyto děsu-plné články najdete v: Podivná existence
Dále si můžete něco přečíst o mých zážitcích, pokud nějaké budou, které se mi nejvíce líbily a na které budu tudíž dlouho vzpomínat. Najdete je v: Nejkrásnější prožitky
Jestli vás zajímá, jaké knihy se mi vryly nejen do paměti, ale i do srdce, podívejte se do pod kategorie: zázračná díla
Jakékoliv věci, které považuji za něčím zajímavé, se budou objevovat v kategorii: Zajímavosti


Tak a to je prozatím vše. Postupem času, budu-li mít další nápady ohledně mé ztřeštěné osoby, o kterých si budu myslet, že by bylo dobré, aby se o nich někdo dozvěděl, přibude tady možná ještě něco dalšího.
Doufám, že v této rubrice naleznete něco co vás zaujme.

Vaše Verča


Nelekněte se - Verča se vrací. xD

4. července 2009 v 23:41 | Verča |  Oznamuji, že...
Ahoooj!
To jste nečekali, co? xD Verča se vrátila! Po několika měsíční pauze jsem zpět a doufám, že teď už na delší dobu.
V prvé řadě bych se chtěla moooc omluvit těm, které jsem v poslední době dost zanedbávala - myslím tím hlavně Hope a Ninsii. Promiňte, holky, doufám, že to brzy napravím.
Taky bych vám všem, kteří jste tady chodili a to i přes to, že zde, krom krásných vzhledů od Anias, nic nebylo. Ani nevíte, jak moc to pro mě znamená. Nebýt vás, znovu bych blog do provozu asi nedala. Moc jste mě tím potěšili a já si toho nesmírně vážím.
A když už jsem mluvila o těch vzhledech… Moc bych chtěla tímto zlatí Anias poděkovat nejen za ty předchozí, ale hlavně za tohle nové, nádherné zpestření mého blogu.
Díky. :-*
A co vás čeká a nemine?
Takže nejprve to budou dvě nové rubriky, za které mimochodem taky děkuju Anias, a pak možná ještě něco, ale to si teprve rozmýšlím.
Tak a to by bylo asi vše. Snad jsem vás svým návratem příliš nevyděsila. xD
Mějte se hezky a ještě jednou děkuju.